Doğalgaz Soba Tamircisi

Doğalgaz Soba Tamircisi Olarak, İstanbul’un bütün ilçelerinde Yetkili Olarak, 1 YIL Garantili onarım hizmeti vermekteyiz. 1995 Yılından Bu Yana, İgdaş Sertifikalı firma olarak mühendislik işleri yapan şirketimizin bünyesinde çalışan bütün personellerimiz devlet onaylı UGETAM Yetki belgesine sahip ve işinde en az 10 YIL tecrübelidir. Bu yetki ve tecrübe sayesinde verilen servis hizmetlerimizde önce can güvenliğinizi ve arızanızın en doğru şekilde ve ömür boyu işçilik garantili olarak giderilmesini amaçlamaktayız. Bu sebeple, servis taleplerinizde, sobanızın arızasını aynı gün çözüyoruz. Servisimiz tarafından kullanılan bütün doğalgaz sobası yedek parçaları TSE onaylıdır ve yapılan bütün parça değişimleri servisimizin garantisi altındadır.

Bütün servis personellerimiz korona virüs ile mücadele kapsamında maske ve eldiven kullanmakta ve bu hususta ilgili eğitimleri almıştır.

Can Güvenliğiniz için lütfen gaz yakıcı cihazlarınızda başka servislerin, uygun olmayan yedek parça kullanımına müsade etmeyiniz ve yetkisiz kişilere cihazlarınıza müdahale ettirmeyiniz.

20 Yıllık Servis Tecrübemizle, Bugün hizmet almak için Hemen Arayın.

0 544 381 93 01

Doğalgaz Sobası Servisi

Soba Markasına Göre Seçim Yapın

Doğalgaz Soba Tamircisi

Doğalgaz sobanızın yanmaması için birden fazla neden vardır. Bunlardan en sık karşılaşılanı pilot tıkanması veya ateşleme çakmağı arızasıdır. Eğer arızalar bu parçalardan kaynaklı değilse, termokupl arızası veya gaz valfi arızasından kaynaklı olabilir.

Doğalgaz Soba Tamircisi olarak Son dönemlerde bazı müşterilerimizin, servis bulmakta güçlük çektiğinden dolayı çeşitli cihaz tamiri yapanlara veya elektrikçilere başvurduğuna şahit olduk. Tespitlerimiz doğrultusunda sobanın yanmamasına sebep olan emniyet donanımlarının bilinçli ya da bilinçsiz şekilde iptal edildiğini saptadık. Doğalgaz sobası arızalarınızda, deneyimli ve yetkili personel harici kimseye müdahale ettirmeyiniz.

Eğer doğalgaz sobanız yanmıyorsa, yakabilmek için düğmesini zorlamayınız veya içini açıp müdahalede bulunmayınız. Gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilmek için ürün hakkında deneyimli olunması ve ilgili eğitimlerden geçmiş olmak önemlidir. Aksi taktirde en sık görülen şeklinde cihazınız zarar görebilir ya da en kötüsü siz zarar görebilirsiniz.

Doğalgaz sanıldığı kadar tehlikeli değildir. Tehlikeli olan alınması gereken önlemlere uymamaktır.

Dairenizde veya binanızda aldığınız olası gaz kokusu durumunda hemen bütün gaz vanalarını kapamanız ve İGDAŞ 187 Acil İhbar Hattını arayınız. İgdaş’ın yapacağı tespit doğrultusunda servisimizi arayıp aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Doğalgaz Soba Tamircisi

Call Now ButtonHemen Ara